Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-latek padł ofiarą okrutnego gwałtu

Utworzony przez Gośc, 11 marca 2009 r. o 14:48 Powrót do artykułu
opolek napisał:
Podajcie nazwiska tych zwyrodnialców to będzie dla nich kara.
jeszcze nie znasz nazwisk?? heh BTW: http://www.wykop.pl/link/155240/gwalt-w-opolu-lubelskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozytywny napisał:
mysle ze lepiej uznaj to jako głupi żart i daj sobie spokój... JP PIONA! 100% !!
PIONA <5>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku co Ty dziewczyno do mnie masz :D:D!!! moje rozmowy są tylko na różowo ;D:D!!! Kolego a co tu do takich dzieci mówić... i tak nie wiedzą co to JP i tak ,bo i ja tego nie wiem ,ale bynajmniej nie używam słów, których nie znam znaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest coś w stylu _ebac _sy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o-h napisał:
Kolego a co tu do takich dzieci mówić... i tak nie wiedzą co to JP i tak ,bo i ja tego nie wiem ,ale bynajmniej nie używam słów, których nie znam znaczenia
JP - Jebać Policję [to tak k'woli wyjaśnienia] Ostatnio dość modne zjawisko wśród młodzieży. Kamilka i Iga - wasze zachowanie jest co najmniej irytujące...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noo własnie widze że dla ciebie to jest powód do dumy że znałaś ich i wgl.. skoro podajesz ich nazwiska i dziewczyny która wcale nie miala z tym nic wspólnego!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafik napisał:
to jest coś w stylu _ebac _sy
szerlock
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yhym...a może nie róbmy już z tego forum drugiego gg [porównywalne do konferencji na gg] . Każdy kto miał się wypowiedzieć to się wypowiedział , Kamola krejzola zamiast do szkoły jutro to se pójdzie na policje i qll he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no co ty??;/ wez idz juz spac i sie nie wypowiadaj nara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zboki te gnoje i wykolejeńcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila naprawde mi przykro ze podałem twoje imie i nazwisko informacja od Igi (twoje kolezanki) uznałem za prawdziwą błędnie uznałem że wypowiada sie własnie iga jeszcze raz przepraszam bede za godzine, wejde w pracy pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyznaj sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie chcesz publicznie to napisz na nk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprać im tyłki !!! bo to się nie skończy!!! będzie jeszcze gorzej z nimi , bo to nowe pokolenie gówniarzy rośnie. Jedni się wyniosą z Opola, ustatkują to drudzy wchodzą na ich miejsce !!! Masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAMILA ZAMNIJ SIE! ta sprawa nie polega na tym kto mowi ze ty tam byłas ok nie było cie tam super ale temat jest troche powazniejszy sprawa zamknieta własnie sie dowiedziałem jakiego chłopaka spotkało to nieszczescie dla mnie jest to porazające! pastwili sie nad nim niewiadomo dlaczego wiem ktory to i wiem ze telefonu i pieniedzy nie miał dlatego nie ze dobrze ukrył a dlatego ze go na nie niestać przykro mi bardzo to jest straszne (((((((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po drugie nikt Ci się nie przyzna bo przecież nie wolno podawać żadnych danych ! hahahahahahaaha! <śmiech na forum>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta cała kamila to wygląda na niezłą menelicę pfuj ale żulica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozytywny napisał:
KAMILA ZAMNIJ SIE! ta sprawa nie polega na tym kto mowi ze ty tam byłas ok nie było cie tam super ale temat jest troche powazniejszy sprawa zamknieta własnie sie dowiedziałem jakiego chłopaka spotkało to nieszczescie dla mnie jest to porazające! pastwili sie nad nim niewiadomo dlaczego wiem ktory to i wiem ze telefonu i pieniedzy nie miał dlatego nie ze dobrze ukrył a dlatego ze go na nie niestać przykro mi bardzo to jest straszne (((((((((((((((
wpadł dorosły i powiedział co uważa za stosowne. zgadzam się z nim w 100%. tyle w tym temacie. eot k u r wa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wielki mi pan dyrektor. Będzie bronił bandytów!! Śmieszne. A na dodatek kultura wymaga wyjęcia rąk z kieszeni jak się z kimś rozmawia panie DYREKTORZE
dokladnie tak pan dyrektor powinien pojsc doszkoly dobrego wychowania. a dopieromyslec o tym czy usunac ze szkoly tych malych s....... czy ich resocjalizowac!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ok.. ale niech nikt moich danych nie podaje.. potem maja pretensje niektorzy do mnie m.in brat Karola. nie rozumiem takich ludzi;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...